Atrakcyjne warunki

Doceniamy umiejętności i trud jaki włożyłeś w zdobycie obecnego doświadczenia zawodowego. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie konkurencyjne warunki finansowe oraz awanse zawodowe.

Poszukujemy doświadczonej kadry, na terenie wszystkich szesnastu województw w Polsce.

Dążymy do zaspokojenia 3.000.000 potencjalnych klientów, będących dostępnych na terenie Polski. Aby to osiągnąć, poszukujemy doświadczonych handlowców oraz menadżerów z kilku letnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu grup sprzedażowych


Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem umożliwiającym zaspokojenie potrzeb finansowych naszych współpracowników.

Oferujemy bardzo wysokie zarobki oraz możliwość współtworzenia wartości, które dostarczą naszym klientom wysokiej jakości obsługę, w odróżnieniu do innych czołowych firm.

Dbamy i pomagamy zbudować lepsze jutro. Dajemy możliwości i narzędzia, aby zadbać o środowisko. Nowe miejsca pracy, które przyczynią się lepszej świadomości społeczeństwa naszych przyszłych klientów oraz dadzą podwaliny do dobrze płatnego zawodu, który ma dać komfort życia naszym współpracownikom.
Dostarczamy rozwiązania dla gospodarstw domowych, rolnych oraz małych, średnich i dużych firm w zakresie energetyki odnawialnej.

Dokonujemy pełnego audytu, znajdując opcje na długoletnie oszczędności. Mamy konkurencyjne warunki finansowe w porównaniu do czołowych marek, jak: PGE, Gaspol, Tauron, Lumi, Orange itp. Daje nam to świetne możliwości negocjacji z klientem.
Od czasu uwolnienia rynku w 2007r. ceny energii w Polsce wzrosły aż o 292%. Nic nie zapowiada, aby przestały one sukcesywnie wzrastać w nadchodzących latach, a wręcz przeciwnie.

Jesteśmy w stanie zaproponować korzystniejsze warunki, obniżając koszty gazu oraz energii elektrycznej, a zarazem dać rewelacyjne warunki finansowe naszym współpracownikom. Gwarantujemy naszym klientom stabilność w opłatach, nawet na dekady.

Projekty

Poszukujemy Partnerów

na stanowisko handlowca regionalnego w szesnastu województwach naszego kraju

Dołącz do zespołu i zacznij pracę jako przedstawiciel w branży odpornej na kryzys, dającej szerokie możliwości rozwoju
zawodowego i finansowego.Poszukujemy:

- handlowców z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej
- osoby komunikatywne o wysokiej kulturze osobistej z nastawieniem na rozwój
- osoby mobilne i elastyczne
- osoby z prawem jazdy kat. B
- posiadające silną motywację do osiągania celów
- Posiadające dynamikę w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań
- osoby z wykształceniem minimum średnim
- osoby dyspozycyjne
Energia i zapał do pracy wymagającej sumienności, regularności i podejścia zorientowanego na cele długoterminowe, będzie dodatkowym atutem
Nie musisz mieć lokalu do pracy. Możesz pracować mobilnie.

Dlaczego warto:

- wysokie przychody od 10.000 zł miesięcznie
- możliwość wybrania obsługiwanego terenu województwa
- brak kosztów rozpoczęcia współpracy
- szkolenia o dużej wartości z doświadczonymi trenerami z zakresu sprzedaży i biznesu
- niezbędne narzędzia pracy
- każde przedsiębiorstwo może być potencjalnym klientem – duży rynek
- branża odporna na kryzys