Instalacja fotowoltaiczna dla Firmy
Rynek energetyczny w Polsce, w ostatnich latach, jest niestabilny. Obecne ceny za energię elektryczną są bardzo wysokie, bez gwarancji niezmienności, za to z dużym ryzykiem wahań giełdowych. Instalacja fotowoltaiczna dla biznesu to darmowa "zielona" energia elektryczna, pokrywająca większą część zapotrzebowania firmy na prąd i dająca gwarancję obniżenia kosztów prowadzonej działalności w długim okresie.
Korzyści dla Twojego Pzedsiębiorstwa

Szybki zwrot z inwestycji
Właściwie dobrana i zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, pozwoli wyprodukować energię elektryczną, która będzie wykorzystywana przez firmę na bieżące potrzeby. Dzięki własnej elektrowni słonecznej, koszty poniesione na zakup paneli fotowoltaicznych, zwrócą się w bardzo krótkim czasie. Wyjątkową korzyścią dla przedsiębiorców jest możliwość sfinansowania inwestycji w formie leasingu, którego ratę - w całości - można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Jest to świetny sposób na optymalizację obciążeń podatkowych każdej firmy.
Niezależność energetyczna i niższe rachunki za energię elektryczną
Przyszłość rynku energetycznego jest bardzo niepewna i nieznana; warto więc zabezpieczyć się przed wzrostem cen zakupu energii elektrycznej, inwestując w firmową instalację fotowoltaiczną.

Poprawienie wizerunku firmy
Niektóre rodzaje działalności produkcyjnej, zwłaszcza w gałęziach gospodarki, które od zawsze kojarzone są z zanieczyszczeniem powietrza, inwestując w odnawialne źródła energii mogą poprawić swój wizerunek. Również zakłady produkcyjne z branży meblarskiej i odzieżowej oraz zakłady przetwórstwa spożywczego, które charakteryzują się dużą energochłonnością, coraz częściej inwestują w instalacje fotowoltaiczne, dzięki czemu poprawiają konkurencyjność swoich produktów. Inwestycja w OZE odbierana jest przez klientów firmy jako inwestycja w nowe technologie, które pomagają chronić środowisko i ograniczać emisję CO2. Instalacje fotowoltaiczne to innowacyjna technologia, pozwalająca produkować zieloną energię i wykorzystywać ją na potrzeby prowadzonej działalności.
Korzystny system rozliczeń z zakładem energetycznym
Oszczędzasz i zarabiasz! Zgodnie z Ustawą o OZE, energię wyprodukowaną w instalacji fotowoltaicznej, przedsiębiorcy mogą zużyć na potrzeby prowadzonej działalności. W przypadku wyprodukowania większej ilości energii, niż ta która jest niezbędna na bieżące zużycie zakładu, nadwyżka jest odsprzedawana do wybranego przedsiębiorstwa obrotu energią elektryczną.

Amortyzacja kosztów inwestycji
Jesteś przedsiębiorcą z sektora MSP, posiadającym status „małego płatnika”? Całą wartość inwestycji w instalację fotowoltaiczną możesz zamortyzować jednorazowo! Standardowy czas amortyzacji instalacji, jako środka trwałego, to 10 lat.
Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji fotowoltaicznej
• 25 lat gwarancji producenta na wydajność ogniw fotowoltaicznych,
• od 10 lat gwarancji produktowej na wady i usterki paneli fotowoltaicznej,
• 5 lat bezpłatnej gwarancji na falownik z możliwością przedłużenia.Umów się na bezpłatną konsultację, NAPISZ lub ZADZWOŃ

Pozostaw kontakt, my zaś pomożemy dopasować rozwiązania dla Twojej Firmy.
Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.